.

.

црна гроздобер индустриски pendant светлина нордиските ретро светла железо абажур лофт lumiled светилка метален кафез трпезарија Село

црна гроздобер индустриски pendant светлина нордиските ретро светла железо абажур лофт lumiled светилка метален кафез трпезарија Село

DEN 4229.00
DEN 6041.76
-30 %
Од стока


Осветлување Област:
5-10square метри
Материјал:
Метал
Место:
Салон
Заврши:
Железо
Е dimmable:
No
Абажур Боја:
Црна
Број На Модел На:
7
Број на извори на светлина:
10
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Напон:
24V
Инсталација Тип:
Цевка Подигната
База Тип:
2G11
Гаранција:
Цевка Подигната
Стил:
Гроздобер
сертификација:
CCC
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Бренд Име:
DEEVOLPO
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Објект:
Pendant Светла
Тип На Прекинувач:
Pendant Светла
Тип На Објект:
Pendant Светла
Тип на светилки и фенери форма:
Други различни droplight
R

Купувачите избираат и