.

.

Модерната Pendant Светла Алуминиум Боја Абажур Насликани Macaron Стил Трпезариска Маса Pendant Светилка Затворен Осветлување E27 110-240V

Модерната Pendant Светла Алуминиум Боја Абажур Насликани Macaron Стил Трпезариска Маса Pendant Светилка Затворен Осветлување E27 110-240V

DEN 898.00
DEN 1282.08
-30 %
Од стока


Топло Потсетник На Вашиот Taxing Policy : Секој земји имаат различни оданочувањето политики,и ние секогаш ќе се стави помала прогласување цена како нашето искуство да им помогне на купувачите се избегне плаќање премногу данок,ако купувачи сакаат мене да се изјасни целост или одредена сума,ве молиме контактирајте со нас пред да се даде цел,и вие сте добредојдени да ми даде некои добри suggetions на вашата земја е даночната политика,ви благодарам. За Испорака : (А)Ние нормално брод од вашата нарачка во рок од 2 дена,ако ние не ги имаат во залиха,ќе ви го одложи малку подолго,ако треба светилка многу итно,ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате. (Б)Ако сеуште не ја добиете вашата цел при превозот времето е завршена,ple ase контактирајте со нас,ние ќе ви помогне да ги проверите и следете го. (В)може да разговара со нас во врска со трошоците на она што превозот metho дс y ou сакатеНиска превозот цена или брза испорака време или нешто друго. За Такси назад : (А)Ние ќе им даде на купувачот повратни информации по ред заврши; (Б)Имаме се со цел да понуди најдобра услуга на сите купувачи, и да се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашите повратни информации и сугестии е многу im portant за нас и на други купувачи.

Тип На Објект:
Pendant Светла
Стил:
Гроздобер
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Гаранција:
3 Години
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
База Тип:
E27
Абажур Боја:
Бела,Сина,Жолта,Црвена,Црна
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Осветлување Област:
15-30square метри
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Материјал:
Алуминиум
сертификација:
CCC,CE
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број На Модел На:
гроздобер pendant светла
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Заврши:
Сликарство
Тип На Прекинувач:
Вклучи/Исклучи
Жица lenght:
стандардно испрати 1.2 m, ако треба 1m или 1.5 м ве Молиме оставете порака
Место на Потекло:
Guzhen таун во Кина
Тело Материјал:
Алуминиум
Примена:
Трпезарија
R

Купувачите избираат и