.

.

3 Големини Пенисот Прстен Одложување Ејакулација Силикони Петел Прстени Мулти-боја на Мали Секс Играчки за Парови Заклучување Ејакулација Секс Прстени

3 Големини Пенисот Прстен Одложување Ејакулација Силикони Петел Прстени Мулти-боја на Мали Секс Играчки за Парови Заклучување Ејакулација Секс Прстени

DEN 179.00
DEN 208.32
-14 %
Од стока


3 Големини Пенисот Прстен Одложување Ејакулација Силикони Петел Прстени Мулти-боја на Мали Секс Играчки за Парови Заклучување Ејакулација Секс Прстени
Карактеристики прстен за пенисот : Три beaded силиконска гума прстени во различни големини Овие прстени се меки и многу squidgy Спецификација за пенисот прстен : Состојба : Нова Боја : Јасно,црна Количина : 3pcs Внатрешен Дијаметар : app 2.0 cm,2.15 cm,2.3 см Тежина : Околу 23g
Пакет се вклучени : 3 Пенисот Прстени
Задржи Во Допир! Ако постои нешто што може да ви помогне.
Брз одговор!Добри Услуги На Клиентите!
Задоволни?многу многу добар 5 ѕвезда повратни информации е многу добредојдени! Проблем? Не грижете се,да се задржи во допир пред да остават негативен,секое нешто ќе се решат надвор прекрасно! 100% Високо Квалитетни услуги на клиентите!

Бренд Име:
morefeel
Број На Модел На:
360069 360088
Материјал:
Медицински Силикони
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Состојба:
Нови
Тип:
Пенисот Прстени
SKU:
360069 360088
Потекло:
Кина
R

Купувачите избираат и