.

.

Тропски Банана Остава Перница Покрие Дланка Лист Навлаки Лен Автомобил Декоративни Pillowcase Зелено Растение Троседот Дома Фрли Перници

Тропски Банана Остава Перница Покрие Дланка Лист Навлаки Лен Автомобил Декоративни Pillowcase Зелено Растение Троседот Дома Фрли Перници

DEN 204.00
DEN 239.52
-15 %
Од стока


Тропски Банана Остава Перница Покрие Дланка Лист Навлаки Лен Автомобил Декоративни Pillowcase Зелено Растение Троседот Дома Фрли Перници
Точка Име : Перница Маска
Материјал : Памук, Лен
Големина : 45×45 CM/18×18 инчи
Дизајн : како се покаже слика
Пакување Листа : 1* Перница Капак (без внатрешното јадро)
Карактеристики :
*Еко пријателски високо квалитетни материјали.
*Новина и убав Дизајн.Еко-пријателски увезени мастило печатење и боење.
*Затворање : Скриен патент за лесно вметнување или отстранување на перница
*Удобно рака чувство , трајни и перат
*Применливи Повод : дома декор, троседот стол фрли перница, заливот прозорец оркестарот, половината перница,автомобил седиште перница,канцеларија перница,др.
На перница маска може да се користи на различни начини.Целосно ќе ги задоволи вашите потреби.
*Ние поддршка Капка Брод , трговија на Големо и Лични Изменуваат , добредојдени да не контактирате .
Пријателски Информации :
1) Сите перница опфаќа се рачно изработени, не може да биде 1-2cm отстапување постои.
2) Не вклучувајќи Пополнување ,пакет вклучуваат само перница капак.
3) Крај на боја може да биде мала разлика помеѓу monitor display слика, бидејќи на светлината и светлината.

Големина:
450mm*450mm
Бренд Име:
fanximan
Употреба:
Седиште,Декоративни,Чаир,Автомобил
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Стил:
Обична
Обликот:
Плоштад
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Растенијата
Број На Модел На:
c06008
is_customized:
Yes
R

Купувачите избираат и