.

.

Геометрија Дијамант Mandala Перница Карирани Будизмот Перница Случај Селски Каучот Украси Dakimakura 17.7 Инчен Полиестер Различни

Геометрија Дијамант Mandala Перница Карирани Будизмот Перница Случај Селски Каучот Украси Dakimakura 17.7 Инчен Полиестер Различни

DEN 181.92
Од стока


Опис На Производот
·Материјал : Памук и лен мешавина/Полиестер
·Затворање : Скриен патент
·Пакет се вклучуваат : 1 парче на перница поклопец (перница внатрешна не е вклучена)
·Печати : Само од една страна, печати, боја на ткаенина е беж, не чиста бела.
·Големина : Прирачник за мерење ве Молиме овозможи 1-3cm разлики, ви благодариме за вашето разбирање .
·Боја : Тоа е дигитален печатени, Некои перница корица има малку боја отстапување со слика, можете да побарате за фотографија пред цел.
Производ Екранот
Геометрија Дијамант Mandala Перница Карирани Будизмот Перница Случај Селски Каучот Украси Амблем Lotus Petal Dakimakura 17.7 Инчен Полиестер Различни
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
За да ги заштитите вашите интереси ,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа .
Превозот Услови
Ние ќе испорака на објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress.

Големина:
43x43cm
Употреба:
Стол,Автомобил,Седиште,Украсни
Шаблон Тип:
Геометриски
Техника:
Рачно изработени
Број На Модел На:
CX9743
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
Бренд Име:
Шарени Булдог
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Материјал:
Лен и памук / Полиестер
Употреба:
симпатична канцеларија
Материјал:
Полиестер лен
Големина:
17.7 инчен
ткаенина боја:
Беж
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар, шопинг центар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче, Кино
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
Модел 1:
Мрачно Кружни Точка Санскрит Црвена
Шема 2:
Цвеќиња, Лисја Цик-Цак Розова Боја Се Виолетови
R

Купувачите избираат и