.

.

Моден црвени усни и ноктите жените Геометриски шари модел Перница Случај Троседот Дома декорација перница маска

Моден црвени усни и ноктите жените Геометриски шари модел Перница Случај Троседот Дома декорација перница маска

DEN 235.00
DEN 379.20
-38 %
Од стока

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Памук, Лен и Полиестер Големина : прибл. 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме овозможи 1-2cm отстапување) Затворање : Скриен Патент Пакет се вклучуваат : 1 парче на перница капак (перница внатрешна не е вклучена) Напомена : 1. Тоа е само една страна се печатат, боја на задната страна е беж, не чиста бела. 2. Тоа е дигитален печатени, Некои перница корица има малку боја отстапување со слика, можете да побарате за некоја фотографија пред цел. 3. Ве молиме проверете ги реден број внимателно пред цел.

Големина:
450mm*450mm
Број На Модел На:
RW42
Употреба:
Стол,Седиште,Автомобил,Украсни
Стил:
Обична
Техника:
Ткаени
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Портрет
Бренд Име:
градови куче
Обликот:
Плоштад
Материјал:
Лен / Памук
is_customized:
Yes
R

Купувачите избираат и