.

.

1Pcs Око Шема те Сакам Pillowcase Романтична Перница Случај Уметност Мрачно Мека Перница Покрие Подарок Домашен Текстил Геометриски Декоративни

1Pcs Око Шема те Сакам Pillowcase Романтична Перница Случај Уметност Мрачно Мека Перница Покрие Подарок Домашен Текстил Геометриски Декоративни

DEN 366.00
DEN 522.24
-30 %
Од стока

ИНФОРМАЦИИ
1 Pcs Око Шема те Сакам Pillowcase Романтична Перница Случај Уметност Мрачно Мека Перница Покрие Подарок Домашен Текстил Геометриски Декоративни
Материјал : 100% Полиестер
Големина на : 50*75см/50*90cm
Боја : Како на сликата
Пакет се вклучени : 1 Компјутер Pillowcase(не се вклучени перница внатрешен)
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Поради рака мерка, големината може да има 1-2 см грешка
Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика
0711040 СЛИКИ
ПРЕВОЗОТ
. Повеќето наредби ќе испрати во 2-3 Дена по исплата потврди.(Се очекува Празник и за Викенд ).Ние ќе ве информира ако ние треба повеќе време да се подготви.
.Обично,ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail да брод предмети да се wordwilde.
. Начинот на кој се испраќаат од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ,кој нема да ја покаже било ажурирање на информации.се надеваме дека може да се разбере и да не се отвори било која спорови за не е достапно за Следење на Информации во рамките на ограничување на времето .Се надевам дека ќе може да се свесни за ова пред да се одржи редот .Се извинуваме за непријатностите тоа може да носи до вас .ВИ БЛАГОДАРИМЕ И СЕ ОДНЕСУВА.

Големина:
500*900mm, 500*750mm
Шаблон Тип:
Цртан филм
Ткаенина Count:
50
Материјал:
100% Полиестер
Непристојни Слика:
No
is_customized:
No
Употреба:
Дома,Во Болница,Хотел
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
0711040
одделение:
одделение А
тема count:
400TC
Техника:
Nonwoven
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Pillowcase
Стил:
Аниме
feature1:
декоративни перници,pouf
feature2:
перница,перница покрива
Feature3:
аниме перница,свила pillowcase
Feature4:
перница декоративни,перница случај геометриски
feature5:
перница перница случај геометриски,декоративни перница случај геометриски
feature6:
нордиските перница случај геометриски,pillowcase геометриски модели
feature7:
перница случај на животните портрет,перница случај на животните девојка
feature8:
перница покрие цвет
feature9:
перница покрие цвет роза навлаки
Feature10:
перница-покрие цвет,фрли перница опфаќа цвеќиња
R

Купувачите избираат и