.

.

Tectop отворено светло јакна жените windproof светлина брз сува дише пешачење качување спортски качулка работи велосипедизам јакна

Tectop отворено светло јакна жените windproof светлина брз сува дише пешачење качување спортски качулка работи велосипедизам јакна

DEN 872.00
DEN 1146.72
-24 %
Од стока


Tectop отворено светло јакна жените windproof светлина брз сува дише пешачење качување спортски качулка работи велосипедизам јакна
Ние ги доставуваме dropshipping,ве молиме контактирајте со нас,ние можеме да снабдување со фото и добра цена
Детален опис на производот
материјал
Најлон мрежа и ги изми
големина
S/M/L/XL/XXL
боја
светло сина/длабоко сина/виолетова
пердув
брз сува /дише/водоотпорен/слаб/Пот апсорпција на влага
Користат за
Планинарење, велосипедизам, фудбал, кошарка и така натаму
одговара
жените
Поради мерни методи на мерење и алатки се различни, таму ќе биде 1-3 см различни,
Бидејќи светлината е различна од компјутерскиот екран, боја, може да имаат боја разлика
Големина(CM)
Должина(А)
Биста(Б)
Полите(C)
Должина на ракав(D)
S
61
96
48 59
М
63
100
50
60.5
L
65
104
52
62
XL
67
110
55 63.5
XXL
69
116
58
65
Висина(cm)/тежина(кг)
150-160cm
160-165cm
165-170cm
170-175cm
175-180cm
40-47.5 кг
S
S
М
М
L
47.5-52.5
S
S
М
L
L
52.5-57.5
М
М
L
L
XL
57.5-62.5
L
М
L
L
XL
62.5-67.5
L
L
XL
XL
XXL
67.5-72.5
XL
XL
XXL
XXL
XXL
72.5-77.5
XL
XXL
XXL
XXL
XXL
плаќање
За плаќање
1. Ве молиме бидете советувани дека не ПРИФАЌАМЕ ALIPAY, ЗАЧУВАМ, Имаат било каков проблем во донесувањето на плаќање ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Outerwear Тип:
Јакни
Материјал:
Најлон
Функција:
Водоотпорен,Анти-пот,Брз Сува,Windproof
Тежина:
aout 0.15kg
Материјал Технологија:
МОЌ СУВА
Пол:
Жените
Отворено Јакна Тип:
Сонце Заштитни
Обвивка Материјал:
Најлон
Бренд Име:
TECTOP
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал:
100%најлон
Големина:
S/M/L/XL/XXL
боја:
зголеми/светло зелена/виолетова/светло сина
Функција:
брз сува/дише/светлина
користат за:
Планинарење, велосипедизам, фудбал, кошарка и така натаму
is_customized:
Yes
Должина На Ракав:
Целосна
Затворање Тип:
Патент
Јака:
Маскирани
Шаблон Тип:
Цврста
R

Купувачите избираат и