.

.

JIANHUA Преносни 20-32-милиметри Автоматско Греење PPR Цевка Цевка Заварување Машина AC 220/110V 600W

JIANHUA Преносни 20-32-милиметри Автоматско Греење PPR Цевка Цевка Заварување Машина AC 220/110V 600W

DEN 360.00
DEN 379.20
-5 %
Од стока


започнете
крајот
започнете
JIANHUA Преносни 20-32-милиметри Автоматско Греење пластични заварчик AC 220/110 V 600 W пластични PPR цевки за заварување, топло се топи машина
Продавница оглас :
Ние сите стоки фабрика за директна продажба, со строга квалитетот
гаранција, ве молиме да се купи стока производ слика со JIANHUA трговска марка на!
Ј-00 LJ
ppr цевки заварување машини се извезуваат во многу земји ширум светот.
Овој производ е со прецизна контрола на температура, висока сигурност, добро безбедност и уникатен не-стап пластични соголување технологија.
Пакет се вклучени :
1 PPR Цевка Цевка Заварување Машина;
3 групи на Заварување Глави;
2 зацврсти завртки;
1 Внатрешниот Хексагонални Spanner;
1 Работат За Поддршка На Полица;
Моќност : 600 W
Напон : 220 V/110
Фрекфенција : 50/60 HZ
Употреба : pipework,
ЈП/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина
Димензии : 20мм до 32-милиметри
Тежина : 1.2 kg
Боја : Зелена/црвена/жолта
Контрола на температура : 0 да 260
работен опсег : 20mm, 25мм, 32-милиметри
нашата Функција :
1. брза испорака : ние ќе брод вашата стока во рок од 24 часа по comfirm со вашата исплата .
2. ние ги доставуваме од врата до врата превозот услуга;
3. ние ги доставуваме 7 дена размена/политика за наплата;
4. ние ќе го следат вашиот предмети по брод вашата предмети секој ден, нашата услуга по продажбата е најдобар.
Забелешки :
Нашата Предност :
1. нашата цена е разумна, бидејќи имаме добар извор.
Вашиот Benifit :
1. патека цел е добредојден, можете да ги тестираат нашите квалитетот на прво место пред да направите голема количина,иако ние сме wholesales снабдувач.

Напон:
110V, 220V
боја:
Црвена, Црна
моќност:
600W
Тежина:
1kg
Димензии:
20/25/32-милиметри
Фреквенција:
50/60Hz
Број На Модел На:
Ј-00LJ
Бренд Име:
JIANHUA
Заварување Област:
100%
Употреба:
pipework,
Напон:
220v/110v
Греење температура:
Број На Модел На:
Тежина:
Тип:
Водоводџија алатки
моќност:
600W
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Употреба:
pipework, ЈП/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина
Температурата controled:
Автоматско Греење
Напон:
220/110V
R

Купувачите избираат и