.

.

21 од не ' Рѓосувачки Челик Предните Тркала Краци Брадавиците За SUZUKI RMZ250 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 RMZ450 04-15

21 од не ' Рѓосувачки Челик Предните Тркала Краци Брадавиците За SUZUKI RMZ250 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 RMZ450 04-15

DEN 2052.00
DEN 2280.00
-10 %
Од стока


100% Сосема Нов.
Боја како на сликата.
36 краци и 36 брадавиците.
Материјал : 304 одделение од нерѓосувачки Челик Краци со месинг брадавиците ги исполнува или
надминува ОЕМ стандарди.
Замена зборуваше поставува за акции прирабници и центри.
Единствен дијаметар дизајн ја зголемува зборуваше сила преку ОЕМ.
За : SUZUKI (21" ПРЕД)
RMZ250 2007-2015
RMZ450 2005-2015
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.

Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
Пневматици
Име На Модел:
5191437
Материјал Тип:
нерѓосувачки
R

Купувачите избираат и