.

.

Модерна златна кујна ножици мулти-функционални апарати за домаќинство канцеларија ножици нерѓосувачки челик ножици исечете кујна ножици

Модерна златна кујна ножици мулти-функционални апарати за домаќинство канцеларија ножици нерѓосувачки челик ножици исечете кујна ножици

DEN 1391.52
Од стока


боја:
боја случаен избор
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Дебелина:
0.11 cm
Должина:
22cm
Големина:
220*84*11mm
Број На Модел На:
JD008
R

Купувачите избираат и