.

.

Топ женски триаголник прстен вистински кожни Каиши за жените декоративни Половината Рака Мода Девојка Облека & Додатоци појас C210

Топ женски триаголник прстен вистински кожни Каиши за жените декоративни Половината Рака Мода Девојка Облека & Додатоци појас C210

DEN 527.00
DEN 566.40
-7 %
Од стока


започнете
крајот Продавница за продажба на сите видови на појаси, ако тоа не е вашиот омилен стил, можете да влезат во продавница и кои се внимателно одбрани. 1. Материјал : cowskin 2. Големина : долг 105-110cm *2.4 CM Ако ви треба 95-100cm , можете да оставите порака во ред, ве големина, јас ќе се намали за вас. Топ женски триаголник прстен вистински кожни Каиши за жените декоративни Половината Рака Мода Девојка Облека & Додатоци појас C210 трговија на Големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-10 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.

Појас Должина:
105cm, 110cm
Тип На Објект:
Појаси
Бренд Име:
Sterglaw
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Појас Ширина:
2.4 cm
Појаси Материјал:
Сплит Кожа,Cowskin
Број На Модел На:
C210
Тока Должина:
4cm
Тока Ширина:
4cm
R

Купувачите избираат и