.

.

НОВИ СТАРТЕР МОТОРНИ M1T71281 M1T71281A 2-1149-МВР ЗА FORD MAZDA

НОВИ СТАРТЕР МОТОРНИ M1T71281 M1T71281A 2-1149-МВР ЗА FORD MAZDA

DEN 5760.00
Од стока


НОВИ СТАРТЕР МОТОРНИ M1 T71281 M1 T71281 A 2-1149-МВР ЗА FORD MAZDA
Гаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 1-15days според количината
Оем Референца :
ЗА WAI : 17132 N, 2-1149-MI
ЗА ЛЕСТЕР : 17132, 17192
ЗА РК ДЕЛОВИ : JS637
ЗА МИЦУБИШИ : M1 T71281, M1 T71281 A, M1 T71281 B
Примена :
ЗА (1992-89) Ford Сонда 2.2 L
ЗА (1992-88) Mazda 626, MX6 2.2 L
ЗА (1994-90) Mazda Protege 1.8 L
ВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ ОД СТРАНА НА ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea. Weclome можете да ја посетите нашата компанија, да има повеќе win-win соработка.

Објектот Висина:
20
Осветленост Дел Број:
M1T71281
Другиот Дел Број:
M1T71281
Производителот Дел Број:
M1T71281
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Должина:
25
Специјални Функции:
Стартер
Поставување на Возило:
моторот
Бренд Име:
HNROCK
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
15
Објектот Тежина:
5KG
Напон:
12v
моќност:
1.4 kW
Заби:
10T
R

Купувачите избираат и