.

.

100pcs 12*5*5cm ЈП Зголеми Цвет Бонбони Кутија Чоколади Кутии Со Лента За Свадба Партија Бебе Туш Корист Подарок

100pcs 12*5*5cm ЈП Зголеми Цвет Бонбони Кутија Чоколади Кутии Со Лента За Свадба Партија Бебе Туш Корист Подарок

DEN 1385.00
DEN 1775.52
-22 %
Од стока

Тоа е одлично за свадби,тушеви,празници,било прослави и посебен ден.
Состојба : 100% Сосема нов
Големина : 12*5*5cm
Количина : 100pcs
Задоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Превозот 1). Превозот цена : Тоа зависи од тоа колку многу ќе ги нарачате.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата Хонгконг Воздух mail 10-20 дена без следење на број Fed Ex 3-5 дена www.fedex.com ПРОЗОРЦИ 3-5 дена www.ups.com DHL 3-5 дена www.dhl.com Кина се регистрирани воздухопловната 18-28 дена www.

Подарок Кутија Големина:
12X5X5CM
Повод:
Денот на мајката,ноќта на Вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Куќа се Движи,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Денот на Таткото,Годишнина,Назад На Училиште,Свадба & Ангажирање,Нова Година,денот на Благодарноста,Божиќ
Шема:
Цвет
Материјал:
Картон
Број на Компјутери:
100pcs
is_customized:
Yes
Бренд Име:
DRtrade
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Друг Празник Материјали
R

Купувачите избираат и