.

.

100pcs Картон Срцето на Бонбони Кутија Чоколади Кутии За Свадба Партија Бебе Туш Корист Подарок

100pcs Картон Срцето на Бонбони Кутија Чоколади Кутии За Свадба Партија Бебе Туш Корист Подарок

DEN 1123.00
DEN 1439.52
-22 %
Од стока

Тоа е одлично за свадби,тушеви,празници,било прослави и посебен ден.
Состојба : 100% Сосема нов
Големина : 7*5*5cm
Количина : 100pcs
Задоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Превозот 1). Превозот цена : Тоа зависи од тоа колку многу ќе ги нарачате.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата Хонгконг Воздух mail 10-20 дена без следење на број Fed Ex 3-5 дена www.fedex.com ПРОЗОРЦИ 3-5 дена www.ups.com DHL 3-5 дена www.dhl.com Кина се регистрирани воздухопловната 18-28 дена www.

Подарок Кутија Големина:
5x5x7
Повод:
Денот на мајката,ноќта на Вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Куќа се Движи,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Годишнина,Денот на Таткото,Назад На Училиште,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ,денот на Благодарноста
Шема:
Цвет
Материјал:
Картон
Број на Компјутери:
100pcs
is_customized:
Yes
Бренд Име:
DRtrade
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Друг Празник Материјали
R

Купувачите избираат и