.

.

5ml 22*30мм Мали Празни Козметички Вода Контејнери Refillable Етерично Масло Примерок Пакет Пластични Шишиња Бесплатен Превозот

5ml 22*30мм Мали Празни Козметички Вода Контејнери Refillable Етерично Масло Примерок Пакет Пластични Шишиња Бесплатен Превозот

DEN 1920.00
Од стока


>>>добредојдовте на нашата продавница
-Нашата цел е да ви даде висок квалитет на производите,ви посакувам среќен шопинг од нас!
големина : 22*30мм
Капацитет : 5ml
Висина : 30мм
Дијаметар : 22mm
количина : ќе добиете 100 шишиња на листа цена
боја : Јасно
Тип : Стаклени Шишиња Со Алуминиумско Капаче
употреба : се Сакаат Стаклени Шишиња, Парфеми Стаклени Шишиња, Мини Стаклени Шишиња, Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери,Етерични масла шише, Стаклени Шишиња Со Алуминиумско Капаче
Плаќање
Ние accpet Alipay, кои се заштитени со Зачувам.
Ве молиме љубезно се направи исплата во рок од 3 дена откако ќе купување на објектот.
И ако имате било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!
Превозот
Ние брод предмети преку Кина Пост Воздух Aail,Хонгконг Пост Воздух Mail,EMS,DHL,UPS-от,Aramex, Citylink итн.
Превозникот Име :
Кина Пост Воздух Mail
DHL
UPS-от
Aramex
Проценето Време : (во работни денови)
15-45
5-7
5-7
9-12
Пред да се направи нарачката,почитувани,pls ве молиме контактирајте со нас, прво,Понекогаш превозот цена на нашата продавница не е конечната цена,tks однапред!
Ние нема`t биде одговорен за вашиот локален обичај бесплатно,Но ние ќе се обидеме потрудиме да се стави ниска цена на фактурата да ја намали вашата локална сопствени трошоци.

Број На Модел На:
AS
Материјал:
Стакло
Тип На Објект:
јасно стаклени шишиња
Големина:
22*30mm
Капацитет:
5ml Стаклени Шишиња
Corks:
Стаклени Шишиња Со Алуминиумско Капаче
Теглите име:
Етерично Масло Шише
R

Купувачите избираат и