.

.

22*60mm 14ml Мини Јасно Стаклени Шишиња Со Алуминиумско Капаче Ситни Стаклени Ампули Тегли етерично масло шише 100pcs/многу Бесплатен Превозот

22*60mm 14ml Мини Јасно Стаклени Шишиња Со Алуминиумско Капаче Ситни Стаклени Ампули Тегли етерично масло шише 100pcs/многу Бесплатен Превозот

DEN 2928.00
Од стока


>>>добредојдовте на нашата продавница
-Нашата цел е да ви даде висок квалитет на производите,ви посакувам среќен шопинг од нас!
1ml Мини Килибар Стаклени Шишиња Со Плута Празни Ситни Стаклени Ампули Мали Тегли кои Сакаат Шише
големина : 22*60mm
Капацитет : 14ml
Висина : 60mm
Дијаметар : 22mm
количина : ќе добиете 100 шишиња на листа цена
боја : Јасно
Тип : Стаклени Шишиња Со Алуминиумско Капаче
употреба : се Сакаат Стаклени Шишиња, Парфеми Стаклени Шишиња, Мини Стаклени Шишиња, Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери,Етерични масла шише, Стаклени Шишиња Со Алуминиумско Капаче
Плаќање
Ние accpet Alipay, кои се заштитени со Зачувам.
Ве молиме љубезно се направи исплата во рок од 3 дена откако ќе купување на објектот.
И ако имате било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!
Превозот
Ние брод предмети преку Кина Пост Воздух Aail,Хонгконг Пост Воздух Mail,EMS,DHL,UPS-от,Aramex, Citylink итн.
Превозникот Име :
Кина Пост Воздух Mail
DHL
UPS-от
Aramex
Проценето Време : (во работни денови)
15-45
5-7
5-7
9-12
Пред да се направи нарачката,почитувани,pls ве молиме контактирајте со нас, прво,Понекогаш превозот цена на нашата продавница не е конечната цена,tks однапред!
Ние нема`t биде одговорен за вашиот локален обичај бесплатно,Но ние ќе се обидеме потрудиме да се стави ниска цена на фактурата да ја намали вашата локална сопствени трошоци.

Број На Модел На:
a
Материјал:
Стакло
Големина:
22*60mm
Капацитет:
14ml Стаклени Шишиња
боја:
јасно стаклени шишиња
Користење на:
Мини Стаклени Шишиња
Corks:
Стаклени Шишиња Со Алуминиумско Капаче
Празен:
празните шишиња
Модел:
Мали шишиња
Теглите име:
Етерично Масло Шише
R

Купувачите избираат и