.

.

50PCS Плоштадот Пластични Јасно ПВЦ Кутии Транспарентен Водоотпорен Подарок Кутија ПВЦ Носат Случаи Пакување Кутија За накит/Бонбони/играчки

50PCS Плоштадот Пластични Јасно ПВЦ Кутии Транспарентен Водоотпорен Подарок Кутија ПВЦ Носат Случаи Пакување Кутија За накит/Бонбони/играчки

DEN 888.00
DEN 1044.48
-15 %
Од стока


Материјал : Јасно ПВЦ

боја:
5x5x5cm, 6x6x6cm, 8x8x8cm, 9x9x9cm, 10x10x10cm
Повод:
Партија,Свадба,Свадба & Ангажирање,Роденден
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Surelife
Тип:
Настан & Партија Материјали
R

Купувачите избираат и