.

.

8 поставува лето ја напушта тропски растенија хартиена кеса додадете налепница Подарок Перница Партија закуски бонбони Пакување

8 поставува лето ја напушта тропски растенија хартиена кеса додадете налепница Подарок Перница Партија закуски бонбони Пакување

DEN 290.88
Од стока


големина : 13x23cm
еден сет вклучуваат 1 кеси и 1 налепници еден сет
ние ќе ви испратиме секој стил 2 компјутери
само продаде торба, не се вклучуваат на лак

Повод:
Партија
Бренд Име:
RJAilisi
Материјал:
Хартија
боја:
како се покаже
Употреба:
подарок
Користете 2:
храна за пакување
Безбедно пакување:
Yes
Земја на потекло:
Кина
може да се користи во:
Канцеларија
може да се користи во 2:
училиште
може да се:
Исповеди подарок
Тип:
Настан & Партија Материјали
Настан & Партија Ставка Type:
подарок торба
R

Купувачите избираат и