.

.

Бесплатен Превозот 50pcs многу Свадба партија булчински туш бебе цвет Шарени хартија кутија корист бонбони пакување подароци во кутии за гостите

Бесплатен Превозот 50pcs многу Свадба партија булчински туш бебе цвет Шарени хартија кутија корист бонбони пакување подароци во кутии за гостите

DEN 2784.00
Од стока


Бесплатен Превозот хартија бонбони чоколадо кутија корист на носителите на кутии со двете страни бои за свадба партија подароци пакет булчински туш за завиткување
Теми : Класичен Тема
Повод : Свадба, Годишнина,било occassion
Категорија : Корист кеси
Материјали : Хартија
Големина : 6x6x6cm Совет : Ние ќе брод од станот, и тоа е лесно да се DIY кога сте го добиле тоа.

Подарок Кутија Големина:
6x6x6cm
Број на Компјутери:
50pcs
Повод:
Материјал:
Картон
is_customized:
Yes
Шема:
Цвет,Шарени
Број На Модел На:
658C
R

Купувачите избираат и