.

.

100pcs Дијамант Бонбони Кутија Свадба Корист Кутии Црвено Злато Сребро Сладок Подарок Кутија Casamento Свадба Фаворизира и Подароци

100pcs Дијамант Бонбони Кутија Свадба Корист Кутии Црвено Злато Сребро Сладок Подарок Кутија Casamento Свадба Фаворизира и Подароци

DEN 876.00
DEN 1030.56
-15 %
Од стока

Прочитајте ги внимателно пред да го купат со цел да се избегне недоразбирање Количина : 100pcs См : 9x9cm Капацитет : околу 2 парчиња Фереро, 10pcs Hershey ќе добиете 100pcs рамен бонбони кутии , тоа е лесно за вас да се соберат кутии ЗАБЕЛЕШКА : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. Имаме и други слични производи, ве молиме да ја посетите мојата продавница
Ако имате интерес, ве молиме контактирајте ме за целата продажна цена, благодарение.

Подарок Торба Големина:
9x9cm
Повод:
Партија,Денот на Вљубените,Свадба,Свадба & Ангажирање,Роденден
Шема:
Писмо,Со Солидна Боја
Материјал:
Картон
Бренд Име:
Crysdaralovebi
Број На Модел На:
180330
Тип:
Настан & Партија Материјали
is_customized:
Yes
Mfg Серија Број:
Филм Карактер
Спецификација:
0.7-0.9M
R

Купувачите избираат и