.

.

Нова Жешка 1M Микро USB 2.0 Тип Машки На Женски Продолжување Полнење Кабел за Податоци за Црна Extender Држачи за Кабел

Нова Жешка 1M Микро USB 2.0 Тип Машки На Женски Продолжување Полнење Кабел за Податоци за Црна Extender Држачи за Кабел

DEN 54.00
DEN 67.20
-20 %
Од стока


CP0013299
Ве молиме додадете ја оваа ставка за да вашиот види листа, така што ќе може да добијат цена ажурирање за тоа преку е-маил.
Еве како :
Кликнете на Add за да се Види листата на копчето под Место обид или Купи Тоа Сега копчето.
Спецификација :
100% сосема нов и висок квалитет
Должина : околу. 1 M / FT 3.3
Боја : Црна
Ви овозможува да се прошири и reroute вашиот микро USB конекција на различна локација.
Стандарден Микро USB Кабел за Продолжување.
USB 2.0 спецификацијата, Hi-Speed стапки на пренос.
Пакет Се Вклучени :
1x Микро usb 2.0 машки да се женски кабел
Answer : ___________________________ Note :
Поради рака мерење, има големина грешка за 1-3cm
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS,DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Превозот преку ЕМС 5-15 workdays преку Хонгконг Пост Воздух Mail 15-50workdays.Другите 30-60 дена.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Број На Модел На:
микро usb машки да се женски кабел
Уверение:
CCC
Бренд Име:
Mayitr
Употреба:
Паметни Уреди
Пакет:
Пакет 1
USB Тип:
Стандард
Пакет:
No
R

Купувачите избираат и