.

.

llano Мултифункционален Микро USB OTG Адаптерот Машки да USB3.0 Женски Конвертор Android телефон Читач на картички за Samsung Xiaomi Huawei

llano Мултифункционален Микро USB OTG Адаптерот Машки да USB3.0 Женски Конвертор Android телефон Читач на картички за Samsung Xiaomi Huawei

DEN 561.00
DEN 701.28
-20 %
Од стока


Бренд Име:
llano
Пакет:
Yes
Употреба:
Мобилни Складирање,Паметни Уреди,Компјутерски
Пакет:
Пакет 1
USB Тип:
Стандард
Број На Модел На:
USB за да го USB Читач на картички
Тип:
Мултифункционален USB OTG Читач на картички
функција 1:
Micro USB на USB3.0 конвертор
функцијата 2:
Андроид Телефон OTG адаптерот
Функција 3:
Андроид телефон читач на картички
функција 1:
USB 3.0 брз трансфер на податоци адаптер
Карактеристика 2:
USB машки да USB3.0 женски конвертор
функција 3:
Микро телефон usb otg адаптерот
карактеристика 4:
Алуминиум материјал
ПОВРШИНА:
матирано површина
Применливи:
За Samsung Xiaomi Huawei OPPO VIVO
R

Купувачите избираат и