.

.

Нови 1pc Сунѓерот Бања, Кујна Тапа Клип Јадење Крпа Клип Полица Мозоци Сува Крпа Организатор Потоне Виси Складирање Рек Складирање

Нови 1pc Сунѓерот Бања, Кујна Тапа Клип Јадење Крпа Клип Полица Мозоци Сува Крпа Организатор Потоне Виси Складирање Рек Складирање

DEN 86.40
Од стока


Нови 1pc Сунѓерот Бања, Кујна Тапа Клип Јадење Крпа Клип Полица Мозоци Сува Крпа Организатор Потоне Виси Складирање Рек Складирање
Опис На Производот
Материјал : Пластика
Големина : Како на сликата
Боја : Розова/сино
Пакување : 1 сет
ЗАБЕЛЕШКА
1.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерење.
2.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики,ви благодариме за разбирањето.
3.Одговара за славина со дијаметар 2.3 см-2.5 cm
Плаќање
Ние ја прифати кредитна картичка(Зачувам) и т/т.
Други payways (Western Union, Money Gram, итн,), ве молиме контактирајте со нас
Превозот
1. Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете го со цената и други детали со нас.
2. Повеќето од бесплатен превозот е брод од страна на CPAM или CPAP,CPAM и CPAP не е многу брзо,тоа ќе потрае околу
15-25 денови за вас.па ако ви треба брзо,ве молиме контактирајте ме.плаќате повеќе пари за да ги промените за брза
брод метод сакате.
3. Ние само ќе брод на defaut адреса во alipay
4. Ние обезбедуваме CPAM,CPAP,EMS,DHL,UPS-от,Fedex за брод метод
5. Време на испорака : CPAM и CPAP ќе потрае околу 15-25 работни дена за вас.EMS,UPS-от,DHL,изречни
превозот обично се 3-7 работни дена зависи од земјата доставени до.

Бренд Име:
ву fang
Материјал:
ABS
R

Купувачите избираат и