.

.

huawei Нова случај силикон мека tpu задниот поклопец KOOSUK оригинални транспарентен капак јасно ultrathin huawei нова маска sillion 5 инчен

huawei Нова случај силикон мека tpu задниот поклопец KOOSUK оригинални транспарентен капак јасно ultrathin huawei нова маска sillion 5 инчен

DEN 180.00
DEN 239.52
-25 %
Од стока


huawei Нова случај силикон мека tpu задниот поклопец KOOSUK оригинални транспарентен капак јасно ultrathin huawei нова маска sillion 5 инчен
ЗАБЕЛЕШКА
1.Кога ќе изберете Бесплатен Превозот,тоа не може да се следи по парцела лево Кина(Без следење),ако не може да се прифати , ве молиме изберете друга превозот начин кој може да се следи(Кина Пост Регистрирани Воздух Mail)
2.Затоа што секој човек екран ефект е поинаква, ќе има мало боја разликата!
3.Ако времето за испорака е доаѓање, ти уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат
4.Ако не сте задоволни со предметот или на превозот време, ве Молиме да не брзаат да го отвори спорот, можете да контактирате со нас, прво да комуницираат!
Опис На Производот
Големина : Мобилен Телефон Случај За Huawei Нова
Материјал : Направен Од Висок Квалитет На Тврда Пластика
Боја : Црна, Сребрена Розово Злато Сива Злато Црвено Како На Сликата Прикажани
Функција : Оригинален Бренд Лого + 3 Во 1 Хибрид + Лак Дизајн Работ + Ултра Тенки И Дебели
Стил : Луксузен Бренд Модни Луксузни Класичната Кул Мобилен Телефон Случај Покрие Торба Школка
Функција : Редовен Заштитник Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна +Нечистотија-отпорен на
FLM Услуга : Дали се Прилагодите на Логото + Врвен квалитет осигурување + Брзо Брод во 1-5 дена
Капка / Слободен брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме
.

Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Huawei
Бренд Име:
KOOSUK
Големина:
5.0
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар,Тешки Заштита
дизајн:
Сјајна,Мат,Симпатична
Карактеристики:
3 во 1 Кристал Позлата Задниот Поклопец PC школка
Бои:
Црна, Сребрена, Се Зголеми Сива, Златна, Црвена
квалитет:
Висок Квалитет На+++++
статус:
во парк
Име:
Модни Луксузни Кул Стил Случај
функција 1:
Оригинален Бренд Лого + 3 Во 1 Хибрид
Карактеристика 2:
Лак Дизајн Работ + Ултра Тенки И Дебели + Мазна Chromed Боја
Модел На Мобилен Телефон 1:
За huawei нова
Модел На Мобилен Телефон 2:
За Huawei Нова Телефон Случај
Поддршка:
Пад На Превозот + Бесплатен Превозот + Трговија На Големо Цена
Тип:
Случај
R

Купувачите избираат и