.

.

HAMEINUO Хокеј на мраз Лизгалиштето спорт Мајка случај телефон покритие за LG G6 G5 K10 M250N M250 2017

HAMEINUO Хокеј на мраз Лизгалиштето спорт Мајка случај телефон покритие за LG G6 G5 K10 M250N M250 2017

DEN 105.00
DEN 140.16
-25 %
Од стока


Материјал:
за LG G5, за LG G6, за LG k10 2016 година, за k10 2017 Евра
Бренд Име:
HAMEINUO
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
LG
дизајн:
Спортски,Украсени
Трговија на големо:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
во парк:
Yes
Мало Пакет:
OPP вреќа
Материјал:
Тешко PC
брод од време:
во рок од 48 часа, освен за време на празниците и викендите
се прилагодите услуга:
Yes
повеќе модели на телефони:
Ве молиме контактирајте со нас
ако сакате тоа да се испорача побрзо:
ве молиме избра кина пост воздух mail или epacket
R

Купувачите избираат и