.

.

R-САМО Бетмен Алуминиум Метал Покрие Случај за Huawei P20 /P20 PR0 / P20 Лајт Со Тор Серија IRON MAN Метална Школка

R-САМО Бетмен Алуминиум Метал Покрие Случај за Huawei P20 /P20 PR0 / P20 Лајт Со Тор Серија IRON MAN Метална Школка

DEN 636.00
DEN 815.52
-22 %
Од стока


R-САМО Бетмен Алуминиум Метал Покрие Случај за Huawei P20 /P20 PR0 / P20 Лајт Со Тор Серија IRON MAN Метална Школка

Материјал:
за Huawei P20, за Huawei P20 Лајт, за Huawei P20 Про
Бренд Име:
R-САМО
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар,Тешки Заштита
дизајн:
Метален
Компатибилен Бренд:
Huawei
Мало Пакет:
Yes
R

Купувачите избираат и