.

.

3D Цветни Печатење Случаи за Nokia 7 Nokia7 Покрие Случај Мека TPU Силикон Funda за Nokia 7 Случај Заштитен Капак за Nokia 7

3D Цветни Печатење Случаи за Nokia 7 Nokia7 Покрие Случај Мека TPU Силикон Funda за Nokia 7 Случај Заштитен Капак за Nokia 7

DEN 82.00
DEN 85.92
-5 %
Од стока


Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно.
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
3 D Цветни Печатење Случаи за Nokia 7 Nokia7 Покрие Случај Мека TPU Силикон Funda за Nokia 7 Случај Заштитен Капак за Nokia 7
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП,на моб специјален попуст за вашиот втор ред
Производ Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет и Ниска цена Во Случај е Лесно да го вметнете и Отстраните. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти, го Спречува Вашиот Телефон Падне. Само задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат Совршено опремени За Nokia 7 Meterial : Висок квалитет на Меки Силиконски . Моден Стил : Шарени & Luxury
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.

Бренд Име:
KENHONER
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Nokia
дизајн:
Слатки,Шарени,Животно,Егзотични,Флорални
Големина:
5.2 Inches
Карактеристики:
Нова Мода Луксузни Меки Силиконски Симпатична Кул Ткаеше Coque Funda Capa
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
Погоден модел:
за nokia 7
Материјал:
Силиконски Мека TPU
Пад на превозот:
Поддршка
статус:
во парк
Видови:
Назад Слики Со Страни Транспарентен Случај
боја:
Повеќе Модели Насликани Бои за Избор
Стил:
Мода и Слатки Назад Заштитна Телефон Случај Маска
Функција:
Заштита од Гребнатини и Паѓа
Тежина:
Thin Slim about 30g
R

Купувачите избираат и