.

.

Чипка Mandala Цвет Мека TPU Силикони За Samsung Галакси S9 S8 Плус S6 S7 Работ S5 S4 A3 А5 О7 J1 J3 J5 J7 2017 Случаи

Чипка Mandala Цвет Мека TPU Силикони За Samsung Галакси S9 S8 Плус S6 S7 Работ S5 S4 A3 А5 О7 J1 J3 J5 J7 2017 Случаи

DEN 57.00
DEN 71.52
-20 %
Од стока


Материјал:
Бренд Име:
TUMI.Ново
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
I9500 Galaxy S IV,Галакси S5,Галакси S6,Галакси S6 работ,Galaxy Серија,Галакси Гранд,Галакси J Серија,Галакси S7,Галакси S7 Работ,Галакси S8,Галакси S8 Плус,Galaxy Note 8,Галакси S9 Плус,Галакси S9
дизајн:
Ткаеше,Транспарентна
Големина:
For Samsung Case Grand Prime J5 J7 Prime
Карактеристики:
Јасно транспарентен
R

Купувачите избираат и