.

.

Нови Мажите Шопинг Половината Пакет!Топла Обичните Мали слободното возење градите џебови Врвни Мода Платно Шопинг кеси мобилни и промена на Превозникот

Нови Мажите Шопинг Половината Пакет!Топла Обичните Мали слободното возење градите џебови Врвни Мода Платно Шопинг кеси мобилни и промена на Превозникот

DEN 644.00
DEN 815.52
-21 %
Од стока

Детали За Производот
Забелешки :
Големината е за 31 *17*5 см (1inch=2.54 см ,1cm=0.393 инчи)(прирачник за мерење постои 1-2cm јаз)
.1 : "да сте задоволни" е нашиот принцип на услугите
Никакви проблеми ,ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми!
2 : Вашата 5-ѕвезда повратни информации е многу важно за нас, ние ќе го оставам секој клиенти 5-satr повратни информации ,се надевам дека може да ни даде 5-Ѕвезда повратни информации !
3 : Ако додадете нашата продавница за вашата продавница листа ,ние ќе ви испрати подарок за слободни заедно со производите ќе го купите.
4.Ако ви треба нашата слика информации.
ве молиме оставете ја вашата e-mail на нас.
ние ќе го испратам до тебе ПОБРЗО!
Добредојдовте на нашата продавница ,имајте пријатен ден !
pls прочитате големина внимателно и го избере тоа што ти треба кога ќе ги ред. однапред ви благодариме
Внимание Како различни компјутерски приказ на бои различно,и бојата можеби е малку разлика од реалните предмети,но ние може да гарантира стил е иста,но можеби некои не се исти перформанси на различни тела, како што се на модели.Се надевам дека ќе може да го разбере!.

Тип На Објект:
Половината Пакети
Шаблон Тип:
Цврста
Обликот:
Перница
Бренд Име:
Twinssl&Doublesl
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
tbjjbd0156006
Материјал Состав:
Полиестер
Објектот Должина:
31cm
Главен Материјал:
Платно
Стил:
Повик
R

Купувачите избираат и