.

.

Мажите Квалитет Кожа Секојдневен Градите Прашка Торба Дизајн Една Торба Мода Crossbody Торба Daypack За Машки 8022

Мажите Квалитет Кожа Секојдневен Градите Прашка Торба Дизајн Една Торба Мода Crossbody Торба Daypack За Машки 8022

DEN 1236.00
DEN 2376.00
-48 %
Од стока


големина : 28*9*16cm , може да се вклопи max 7inch телефон/подлога .
тежина за 450g
материјал : 100% направени од вистинска кожа , cowhide . на рамо, рака направен од памук .

Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Бренд Име:
ле'aokuu
Тврдост:
Мека
Обвивка Материјал:
Памук
Чанти Тип:
Градите Кеси
Повод:
Партија
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Обликот:
Hobos
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Број На Модел На:
8022
Надворешноста:
Размавта Џеб
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб
Пол:
Унисекс
Декорација:
Никој
Стил:
Повик
R

Купувачите избираат и