.

.

032518 нова жешка човек платно градите торба машки гласник торба

032518 нова жешка човек платно градите торба машки гласник торба

DEN 1152.00
Од стока


Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Чанти Тип:
Градите Кеси
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Обликот:
Размавта
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обвивка Материјал:
Платно
Надворешноста:
Тиња Џеб
Пол:
Мажи
Декорација:
Никој
Главен Материјал:
Платно
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Стил:
Повик
Повод:
Разноврсна
R

Купувачите избираат и