.

.

1Pcs Убавина Паун Пердув Помине Печат Плочи од Нерѓосувачки Челик Слика Печат Помине Уметност Печат Образец Маникир Нокти Алатки #003

1Pcs Убавина Паун Пердув Помине Печат Плочи од Нерѓосувачки Челик Слика Печат Помине Уметност Печат Образец Маникир Нокти Алатки 003

DEN 66.00
DEN 72.00
-8 %
Од стока


6.5*12.5 cm Помине Печат Плочи од Нерѓосувачки Челик Помине Уметност Печат Образец Маникир Нокти Алатки
ГОЛЕМИНА : 6.5*12.5 CM
Пакет вклучувајќи : 1 buc помине плочи
Како да го користите :
1) Отстранување на заштита на филмот
2) се Применуваат печат лак на саканиот дизајн
3) да се Отстрани вишокот лак со scraper користење на 45º агол
4) ги Собереш на дизајн со stamper користење на возен движење
5) Печатот на дизајн на вашите нокти со користење на возен движење
6) се Применуваат Врвот Палто за подолго траење резултат

Тип На Објект:
Дефиниција
Бренд Име:
БУДНОСТ
Шаблон Тип:
Печат
Количина:
1pcs
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
6.5*12.5CM
Број На Модел На:
SPV003
Тежина:
20g
помине уметност дефиниција:
ноктите печат плочи
помине уметност печат образец:
печат помине уметност
R

Купувачите избираат и