.

.

Големи се Види Движењето и Случај Носителот Со Четири Најлон Иглички

Големи се Види Движењето и Случај Носителот Со Четири Најлон Иглички

DEN 1584.00
Од стока

Големи се Види Движењето и Случај Носителот Со Четири Најлон Иглички Дизајниран да се одржи екстра големи часовници случај до 60 mm во дијаметар на Метален изградба на Четири прилагодливи најлон иглички Најлон иглички ќе не нула или март површината на гледате случај Жлебот на дното на носителот на клупата менгеме на назад Тежина : 638g

боја:
црвена, сребрена
Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции
Бренд Име:
WRTOR
Објектот Должина:
12cm
Функција:
Случај и движење на Носителот
Број На Модел На:
RP-8002
Тип:
Алатки
Објектот Висина:
6cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал:
Метал
Објектот Ширина:
7cm
Објектот Тежина:
638g
R

Купувачите избираат и