.

.

Нови Ретро Печатење цвет Печат Бележник DIY Фото Албум Сметка Дрво Јасно Марки за Декорација 9designs за избере

Нови Ретро Печатење цвет Печат Бележник DIY Фото Албум Сметка Дрво Јасно Марки за Декорација 9designs за избере

DEN 107.04
Од стока


Материјал : Дрво&Гума
Тежина : околу 19g/парче
Големина : Како фотографија покажува
Количина : 1 lot=1piece печат.

Бренд Име:
YCDBTH
Број На Модел На:
Q047
Тип:
Стандард Печат
Материјал:
Дрво
Употреба:
Декорација
R

Купувачите избираат и