.

.

Нови Пристигне Во Дресот На Дрвени Печат Lotus Се Зголеми Марки Правоаголник Флорални Шема Дневник Декорација Занаети Подарок Цветни Печатење Рачно Изработени

Нови Пристигне Во Дресот На Дрвени Печат Lotus Се Зголеми Марки Правоаголник Флорални Шема Дневник Декорација Занаети Подарок Цветни Печатење Рачно Изработени

DEN 54.24
Од стока


Нови Пристигне Во Дресот На Дрвени Печат Lotus Се Зголеми Марки Правоаголник Флорални Шема Дневник Декорација Занаети Подарок Цветни Печатење Рачно Изработени
Опис На Производот
Материјал : Дрво
Големина на : 7*2.4*1.8 cm
Боја : како се покаже во слики
Пакување : 1pc/пакет
Плаќање
Ние ја прифати кредитна картичка(Зачувам) и т/т.
Други payways (Western Union, Money Gram, итн,), ве молиме контактирајте со нас
Превозот
1. Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете го со цената и други детали со нас.
2. Повеќето од бесплатен превозот е брод од страна на CPAM или CPAP,CPAM и CPAP не е многу брзо,тоа ќе потрае околу
15-25 денови за вас.па ако ви треба брзо,ве молиме контактирајте ме.плаќате повеќе пари за да ги промените за брза
брод метод сакате.
3. Ние само ќе брод на defaut адреса во alipay
4. Ние обезбедуваме CPAM,CPAP,EMS,DHL,UPS-от,Fedex за брод метод
5. Време на испорака : CPAM и CPAP ќе потрае околу 15-25 работни дена за вас.EMS,UPS-от,DHL,изречни
превозот обично се 3-7 работни дена зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,на строгите
обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго,ве молиме да бидете трпеливи.
Повратни информации
1. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.

Тип:
Стандард Печат
Употреба:
детските играчки
Број На Модел На:
600041
Материјал:
Дрво
R

Купувачите избираат и