.

.

јас-бебе Бебе Постелнина Поставите 4pcs Креветчето Опремени Листови Поставите Бебето Прекривки Покрие Новороденче Памук Печатени Листови Перница Cot се Поставува во

јас-бебе Бебе Постелнина Поставите 4pcs Креветчето Опремени Листови Поставите Бебето Прекривки Покрие Новороденче Памук Печатени Листови Перница Cot се Поставува

DEN 710.00
DEN 1420.80
-50 %
Од стока

Нашите 4pcs бебе постелнина сет вклучува : 1. Прекривки Капак *1 2. Pillowcase *1 3. Перница Вметнете *1 4. Опремени Лист *1

Возрасна Група:
Бебиња
Големина:
110*65,120*65,1.5m (5 feet) bed,140*70,105*60,1.0m (3.3 feet) bed,1.2m (4 feet) bed,1.35m (4.5 feet) bed,115*65,120*60,110*60,120*70
одделение:
квалитет
Материјал:
100% Памук
Возраст Опсег:
2 години Нагоре,10-12 месеци,19 до 24 месеци,0-3 месеци,7-9 месеци,13-18 месеци 4-6 месеци
Стил:
кревет маска
Број На Модел На:
Комбо
Пополнување:
Полиестер
Стил:
Обична
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Животните
Бренд Име:
јас-бебе
Техника:
Вез
R

Купувачите избираат и