.

.

Allenjoy фотографија backdrops животните зоолошка градина роденден позадина обичај photocall photophone позадини за фото студио

Allenjoy фотографија backdrops животните зоолошка градина роденден позадина обичај photocall photophone позадини за фото студио

DEN 460.00
DEN 666.72
-31 %
Од стока


За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фото-студио и нашиот стручен тим. Нашата позадина е првенствено наменета за доенчињата,децата, возрасните лица,празници,родендени,свадби итн. Нашите дизајнери може да дизајнира различни профили според потребите на секој клиент. Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас. .
Напомена : позадина заграда не е вклучена. Полиестер Дебели,трајни,светла во боја,Подобро печатење квалитет .Може да се користи повеќе пати,погоден за професионални фотографи и фото студио. Тоа е совршен избор за фотографи. Тенка-Винил Тенки (исто така трајни),меки,лесни,поевтини и светлината од полиестер позадина. Тоа е погоден за еднократна употреба(како што се роденден),семејство фотографи НЕ дозволувајте тенка винил позадина допир со вода . кога ќе ја пронајдете стапалки на позадина,можете да користите малку влажна влажна крпа за да ги избрише тоа.> Answer : ___________________________ Note : истиот слика во различни монитори ќе се покаже на различни бои ефекти. Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика. Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост. Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1.Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2.Валани испраќање позадина 3.Може да се прилагоди на секоја големина 4.

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
YFYA-0188
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Материјал:
тенка винил
Повод:
роденден позадина,декорација позадина
кориснички:
име,датум,фрази,боја,моделот
се применуваат:
студио,фотографии, фотографии,забава,бизнис активност
Основен материјал:
тенка винил,полиестер
Винил Функција:
не може да перење,пеглање backface да се намали набори,затворен,евтини
Полиестер Функција:
мие,пеглање,нема набори,боја повеќе живописни,отворено,професионални
Други Материјали:
Платно,Свила,Оксфорд ткаенина, ве молиме контактирајте со нас обичај
Пакет:
укината,валани контактирајте со нас на
Друга Услуга:
Повеќе од 5 Парчиња=попусти+брза испорака слободни
R

Купувачите избираат и