.

.

Capisco Неонски град Сликовно крпа Прилагодено фотографија Позадина Позадина студио проп

Capisco Неонски град Сликовно крпа Прилагодено фотографија Позадина Позадина студио проп

DEN 357.00
DEN 575.52
-38 %
Од стока

Нашиот бренд Capi Sco Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за доенчињата,децата, возрасните лица,празници,родендени,свадби итн. Нашите дизајнери може да дизајнира различни профили според потребите на секој клиент. Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние може да го направи тоа Максимум лесна ширина на 300cm
(другите продавници : максимум може да се намали 180cm,поголема големина позадина треба да се spliced;) Тенки-Винил Тенки (исто така трајни),меки,лесни,Лесно да се Свитка & Носат,поевтини и светлината од Полиестер платно,но се уште е tearproof,Така што е погодна за еднократна употреба(роденден),семејство фотографи。Answer : ___________________________ Note : Не допирајте го со вода ,кога ќе се најде стапалки на позадина,може да се обидете да користите малку влажна влажна крпа да се обиде да ги избрише тоа. Опис на производот Опис : Оваа позадина е Светло absorbant Не-рефлективен Лесна.Не џеб. Ние може да обичај било која големина за вас, исто така може да се печати ја вашата сопствена слика како позадина само слика е доволно јасна. Pls контактирајте со нас ако треба.

Големина (мм):
Број На Модел На:
GQ91
Пакет:
Yes
Материјал:
Винил
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
CapiSco
Стил:
градските улици
R

Купувачите избираат и