.

.

5X7ft Винил фотографија backdrops Постер на Ѕид слика за позадина Дигитално печатење деца Позадини за фото студио СМ-6692

5X7ft Винил фотографија backdrops Постер на Ѕид слика за позадина Дигитално печатење деца Позадини за фото студио СМ-6692

DEN 662.00
DEN 662.40
-0 %
Од стока

Производство на сликата :
Материјал : Тенок-Винил Материјал Тежина : 120g/плоштад. Максимална ширина : 3 метри. тип : дигитално печатење /Компјутерско Печатење. Карактеристики : Светлина absorbant , Не-рефлективен не џеб ,лесна, Не се перат. Се применуваат за : свадба, возрасни, деца, празник партија, комерцијална работа, реклама екранот итн. Материјал : Полиестер Материјал Тежина : 160g/плоштад. Максимална ширина : 3 метри. тип : дигитално печатење /Компјутерско Печатење. Карактеристики : Светлина absorbant , Не-рефлективен не џеб ,Лесна. Предност : Употреба на посебни ракување, Перат, Не исчезнува, браздата слободни, Расклопна складирање, еднократно. Се применуваат за : свадба, возрасни, деца, празник партија, комерцијална работа, реклама екранот итн. П : Како можам да ви испрати дизајн?(како да го прилагодите)? А : Што големината дали сакате? Можете да го испратите да ги прилагодите на информации тука. Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите. Ако се е точно, можете да цел овој производ директно . П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и големина сакате да ја нашата служба за корисници, и нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас.

Големина (мм):
Винил-1 × 1.5m, Винил-1.5x2.2m, Винил-1.8x2.5m, Винил-1.8x2.7m, Винил-1.8x3m, Поли-1.5x2.2m, Поли-2x3m
Бренд Име:
MEHOFOTO
Материјал:
Винил
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
CM-6692
Стил:
Деца
Пакет:
Yes
свадба фотографија backdrops:
децата позадина
винил платно:
Компјутер Печатени
Големина (мм):
1500
кориснички:
Yes
R

Купувачите избираат и