.

.

Внатрешни Работи Палатата Кристал Лустерот Фотографија Backdrops Windows Бел Ѕид Свадба Партија Фото Кабина Потекло Гроздобер Кат

Внатрешни Работи Палатата Кристал Лустерот Фотографија Backdrops Windows Бел Ѕид Свадба Партија Фото Кабина Потекло Гроздобер Кат

DEN 768.00
DEN 960.00
-20 %
Од стока


За нас
Ние сме професионални фотографија позадина производителот, ние имаме свои фабрика и професионален тим.
Нашите backdrops се главно насочени на новороденчињата, деца, возрасни, празници, родендени, свадби итн.
Нашите дизајнери може да дизајнира различни backdrops според потребите на секој клиент.
Ако ви треба обичај позадина, ве молиме да бидат слободни да контакт u s.
Полиестер ткаенини
Дебели,трајни,светла во боја,подобро печатење квалитет.
Може да се користи повеќе пати,погоден за професионални фотографи и фото студио.
Тоа е совршен избор за фотографи.
Answer : ___________________________ Note : Полиестер може да се мијат,нема да исчезнат.Можете да ги користите во / на отворено.
Оксфорд ткаенина
Релативно тенок (исто така трајни),поевтини од полиестер позадина.
Може да се перат и пеглаат да се отстрани набори.
Може да се користи повеќе пати,погоден за професионални фотографи и фото студио.
Винил материјал
Тенка (исто така трајни),лесни,поевтини од полиестер позадина.
Тоа е погоден за еднократна употреба(како што се роденден),семејство фотографи
Ако ја најдете стапалки на позадина,можете да користите малку влажна влажна крпа за да ги избрише тоа.
Answer : ___________________________ Note : НЕ дозволувајте винил позадина допир со вода.

Истиот слика во различни монитори ќе покаже различна боја ефекти.
Поради materialor користи или сликовно мастило во различни серии,позадина печатени ќе имаат мала разлика во бојата.
Ве молиме да се купи со претпазливост, ако вие не може да го прифати ова.

Големина (мм):
100x150cm Винил, 150x220cm Полиестер, 150x220cm Оксфорд, 150x220cm Винил, 180x300cm Винил, 200x300cm Винил, 240x360cm Винил, 240x300cm Винил
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
Г-2156
Бренд Име:
comophoto
Стил:
Луксуз
Материјал:
Винил,Оксфорд,Полиестер
Земјата на Производителот:
Кина
Превозот Методи:
Epacket,DHL,CNE,Кина Пост Воздух Пошта,итн.
се применуваат:
фотографија студио,забава, свадба,итн.
превозот време:
7-60 дена( во зависност од земји )
Објектот:
палатата позадина
Големина:
Sizes from selection or customized
Правење време:
2-4 работни дена
R

Купувачите избираат и