.

.

Кориснички 3d позадина 3d tv ѕид хартија мурали Европската палата мурали ТВ поставување на ѕид троседот во позадина

Кориснички 3d позадина 3d tv ѕид хартија мурали Европската палата мурали ТВ поставување на ѕид троседот во позадина

DEN 650.00
DEN 1065.60
-39 %
Од стока


Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
Ткаенини
Стил:
Медитеранот
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Површински Третман:
Крпа & Кожа
Шема:
Yes
Тип:
Текстилни Позадини
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Број На Модел На:
1
Употреба:
Администрација,Забава,Трговија,Апарати За Домаќинство
is_customized:
Yes
Функција:
Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно,животната Средина Пријателски
Бренд Име:
SYBH
Материјал:
Не-плетени
is_customized:
Yes
R

Купувачите избираат и