.

.

Кориснички 3d фото позадина 3d TV позадина мурали Средновековниот condole поддржува поставување на ѕид на дневната соба позадина decration

Кориснички 3d фото позадина 3d TV позадина мурали Средновековниот condole поддржува поставување на ѕид на дневната соба позадина decration

DEN 650.00
DEN 1065.60
-39 %
Од стока


Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
Ткаенини
Стил:
Европа
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Површински Третман:
Печатени
Шема:
Yes
Тип:
Текстилни Позадини
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Број На Модел На:
1
Употреба:
Администрација,Забава,Трговија,Апарати За Домаќинство
is_customized:
Yes
Функција:
Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно,животната Средина Пријателски
Бренд Име:
SYBH
is_customized:
Yes
Материјал:
Не-плетени
R

Купувачите избираат и