.

.

3D фото позадина сопствени 3d ѕид мурали позадина Лето љубов море кокос ТВ поставување на ѕид 3d позадина дневна соба

3D фото позадина сопствени 3d ѕид мурали позадина Лето љубов море кокос ТВ поставување на ѕид 3d позадина дневна соба

DEN 650.00
DEN 1065.60
-39 %
Од стока


Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
Ткаенини
Стил:
Медитеранот
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Крпа & Кожа
Шема:
Yes
Тип:
Текстилни Позадини
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Број На Модел На:
1
is_customized:
Yes
Функција:
Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно,животната Средина Пријателски
Бренд Име:
SYBH
Материјал:
Не-плетени
is_customized:
Yes
R

Купувачите избираат и