.

.

Кориснички 3d позадина 3d tv ѕид хартија мурали земјата на Чудата водопад сценографијата пејзаж надвор од прозорецот 3 d ТВ поставување на ѕид

Кориснички 3d позадина 3d tv ѕид хартија мурали земјата на Чудата водопад сценографијата пејзаж надвор од прозорецот 3 d ТВ поставување на ѕид

DEN 650.00
DEN 1065.60
-39 %
Од стока


Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
Ткаенини
Стил:
Медитеранот
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Површински Третман:
Exfoliator
Шема:
Yes
Тип:
Текстилни Позадини
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Број На Модел На:
1
Употреба:
Администрација,Забава,Трговија,Апарати За Домаќинство
is_customized:
Yes
Функција:
Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно,животната Средина Пријателски
Бренд Име:
SYBH
Материјал:
Не-плетени
is_customized:
Yes
R

Купувачите избираат и