.

.

custom size 3d фото позадина дневна соба таванот mural облаци, Мајка на Господ ангел 3d слика не-плетени позадина за 3d ѕид

custom size 3d фото позадина дневна соба таванот mural облаци, Мајка на Господ ангел 3d слика не-плетени позадина за 3d ѕид

DEN 775.00
DEN 1434.24
-46 %
Од стока

Драги пријатели, добредојдовте на пребарување, изберете и да се купи. Таванот позадина е прилагоден. Материјал : не-плетени Цена : $ / метар квадратен. lenght * width = квадратни метри = цел количество Бидете сигурни дека за да се остави порака за да кажете ни ја вашата големина ( должина =____ см , ширина = ____ cm ) по купувањето. Инаку после 24 саати, ние ќе мора да се произведуваат нашите фиксна големина за вас. *Ве молиме не го купи 1 метар квадратен , бидејќи тоа е многу мали димензии. Како да нарачате? Ви треба место цел е должината * ширина, ако должината е 3 метри , ширина е 2.1 метри, ќе треба место за 6 метри квадратни. Ако должината е 3 метри , ширина е 2.2 метри, ќе треба место за 7 метри квадратни. ПРАШАЊА и одговори : Како да го направите купувачите имаат остави без големина информации? Информации и набавки за купувачи на лево не е исто? Ние ќе ги испрати следните default 12 фиксна големина. Купувачот цел различна количина. Купувачот ќе добие соодветна големина. 12 видови на фиксна големина : 1m2=140cm (L) * 70cm (W) 2m2=170cm (L) * 120cm (W) 3 м2=215cm (L) * 140cm (W) 4 m2=250cm (L) * 160cm (W) 5m2=280cm (L) * 180cm (W) 6m2=300cm (L) * 200cm (W) 7m2=335cm (L) * 210cm (W) 8m2=355cm (L) * 225cm (W) 9m2=375cm (L) * 240cm (W) 10 m2=400cm (L) * 250cm (W) 12m2=430cm (L) * 280cm (W) 16 м2=500cm (L) * 320cm (W) Драг пријател, ако имате било какви прашања и идеја, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас.

Број На Модел На:
BY159
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Функција:
Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Тип:
Текстилни Позадини
Материјал:
Растенијата
Бренд Име:
AIBIYI
Шема:
Персоналните Прилагодување
R

Купувачите избираат и