.

.

3D Вратата Налепница Муслимански Позадина Ѕид Налепници Креативни Дома Порталот Спалната соба Коридор Вратата Позадина Декоративни ПВЦ Водоотпорен

3D Вратата Налепница Муслимански Позадина Ѕид Налепници Креативни Дома Порталот Спалната соба Коридор Вратата Позадина Декоративни ПВЦ Водоотпорен

DEN 1775.52
Од стока


3 D Вратата Налепница Муслимански Позадина Ѕид Налепници Креативни Дома Порталот Спалната соба Коридор Вратата Позадина Декоративни ПВЦ Водоотпорен
2 Парчиња/Set Креативни DIY 3 D Вратата Ѕид Налепници Ставка Опис Налепница Лист Големина : 2 парчиња на 38.5x200 cm Заврши Големина : 77cm x 200 cm Тип на Производ : Креативни DIY 3 D Вратата Ѕид Налепници Материјал : ЕКО-пријателски ПВЦ Игран : Лесно ракување, Заштита на Животната средина, Трајни Внимание : 1. Производот сте го добиле се состои од 2 одделни делови 2. Овој Објект е DIY Производ, Тоа треба да се стави заедно со себе. 3. Производот е само погодна за мазна и дури и површината, не се погодни за тешки и сложени површината Топло совети : Производот може да се појави разлика од себе, како резултат на различните компјутерски екран поставување и осветлување ефект кога е направена фотографијата. Ве молиме погледнете за вистински производ во боја. Пакет Листа 2 Парчиња/Set ПВЦ Налепници

Функција:
Отпорен на вода,самолепливи,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,3D,Формалдехид-бесплатно
Функција:
Мувла-Доказ,Огноотпорни,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Површински Третман:
Хартиените Тапети
Стил:
Модерна
Бренд Име:
AWOO
Материјал:
Хартија
is_customized:
Yes
Тип:
Винил Позадини
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Забава,Трговија,Администрација,Апарати За Домаќинство
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Број На Модел На:
MT207
Шема:
Персоналните Прилагодување
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Класификација:
wallpaper
Сценарија:
вратата налепница
Тема:
Пејзаж
Спецификација:
2pcs
Материјал:
ПВЦ
Погоден за:
Мазна површина, па дури и
боја:
стандардно
Големина:
77x200cm
Функција:
Водоотпорен, Еднократно, Отстранлив
Сертификати:
ISO9001, EN71, SGS, CE, Авторски права
R

Купувачите избираат и