.

.

Обичај Фото Тапети за Ѕидови 3D Ѕид Мурали Позадини за Дневна Соба Дома Декор Бела Тула Ѕид Трудови за Детска Соба

Обичај Фото Тапети за Ѕидови 3D Ѕид Мурали Позадини за Дневна Соба Дома Декор Бела Тула Ѕид Трудови за Детска Соба

DEN 1327.68
Од стока

Обичај Фото Тапети за Ѕидови 3 D Ѕид Мурали Позадини за Дневна Соба Дома Декор Бела Тула Ѕид Трудови за Детска Соба Често поставувани прашања. 1, најчесто поставувани ПРАШАЊА : Што е ова позадина? Ова е слика за позадина. Mural позадина. ѕидот mural. Не позадина ролни. Не постер. Не ѕидот налепници. 2, најчесто поставувани ПРАШАЊА : Ако корисникот не обезбеди информации на големина, Што можеме да направиме? Ако не се обезбедени ни вашите детали ѕид големина во рок од 24 часа, ние ќе се прилагодите на mural позадина како на над стандардната големина. 3. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : јас сакам да се купи еден сет на mural позадината, големината е 1.8 м во должина и 1,6 метри во ширина, што треба да направам? Област = 1.8 m x 1.6 m= 2.88 м 2 , Па треба цел 3 метри квадратни.Ние го продаде по метар квадратен, не ролни. Ве молиме да ни кажете на вашиот ѕид големина(Должина&Ширина). Ние ќе ви помогнеме да се пресмета количини ви треба. 4. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : дали mural позадина самолепливи? Поради царинските барања, позадина лепак не е вклучена, ве молиме цел од хардвер вашата локална продавница. 5. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : можете ли Да ми помогне да се направи mural позадина се допаѓа оваа слика? Се разбира, треба да се обезбеди слика и информации за големината и за нас, и thepicture мора да биде јасно! 6 .

Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Отпорен на вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,3D,Формалдехид-бесплатно
Тип:
Текстилни Позадини
Употреба:
Кујна
Материјал:
Дрво влакна позадина
Број На Модел На:
RQ328-1
Функција:
Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Стил:
Европа
is_customized:
Yes
Употреба:
Забава,Администрација,Трговија,Апарати За Домаќинство
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Шема:
Персоналните Прилагодување
Површински Третман:
Врежана
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Шема:
Англиски Писмо
боја:
Светло сива
Стил:
Модерна
Употреба:
Постелнината Соба
модерните тапети:
cartoom шема
ѕидот 3d мурали:
3d мурали животни
дневна соба декорација:
3d позадини мурали
R

Купувачите избираат и