.

.

beibehang Модерен минималистички боја на дрво во шума не-плетени позадина ѕид хартија Бреза дрво ноќни во ЖИВО позадина mural de papel pa

beibehang Модерен минималистички боја на дрво во шума не-плетени позадина ѕид хартија Бреза дрво ноќни во ЖИВО позадина mural de papel pa

DEN 1685.00
DEN 2160.00
-22 %
Од стока

Материјал : Не-Плетени Метрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метри Кралскиот големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни метри Боја : 5 боја ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата. Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница. Цел доволна количина за да се избегне боја разлика од различни серија (поинакви наредби од различни серија), на едната страна од ѕидот многу користите истата серија на позадината;Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по лепење на th e ѕид. ↓↓↓001 ↓↓↓002
Материјал потрошувачка :
Ве молиме погледнете го следново лесен начин за како да се пресметување на користење на позадини,со цел да се добие право количина на производ со нарачување.Оваа формула може да се користи за општа calulating но, за какви и да било посебни отпечатоци,или големи печатење повтори големини,ве молиме контактирајте со нас ако не сте сигурни точната количина,ви благодариме~
Испорака :
Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор.

Димензии:
5.3㎡
Функција:
Мувла-Доказ,Огноотпорни,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Функција:
Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,3D,Формалдехид-бесплатно
Материјал:
Дрво влакна позадина
Бренд Име:
beibehang
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Број На Модел На:
A0096
Употреба:
Забава,Трговија,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Тип:
Хартиените Тапети
Површински Третман:
Врежана
R

Купувачите избираат и