.

.

beibehang Ѕид хартија mural дневна соба и спалната соба сопствени 3D ослободување на lotus mural во ЖИВО позадина ѕид дома декорација сликарство

beibehang Ѕид хартија mural дневна соба и спалната соба сопствени 3D ослободување на lotus mural во ЖИВО позадина ѕид дома декорација сликарство

DEN 711.00
DEN 1248.00
-43 %
Од стока


Купувачот треба да се прочита :
Wallpaper цена : $ / метар квадратен. Не том 1 s quare метри = 1 buc. 2 S quare метри = 2 компјутери. 3 S quare метри = 3 компјутери ..
Ширина x висина = M = цел број
Забелешка : ве Молиме бидете внимателни 1 M2 цел. Бидејќи јачината на звукот е многу мал
6 Материјал : флеш сребро ткаенина (основен материјал) / high-definition не-плетени /
кожата и модел / не-плетени / трева текстура / 3 D олеснување Ефект карактеристики : три-димензионални чувство на силна. Брилијантен површината. Мазна површина. високо квалитетен Материјал карактеристики : лесен за чистење анти-статички, добро вентилирани. водоотпорен. Отпорност на влага. Мувла се Погледне : Ова е сопствена позадина. Ние мора да произведуваат според вашиот точната големина (ширина и висина). Пред да се купи некој производ, треба да се знаат сите детали. Всушност, вие може да го добиете она што го сакате. Ве молиме погледнете го следново пресметка метод : На пример, вашиот ѕид висина од 2.5 метри, широчина од 3 метри, пресметување на висина и ширина на 0.05 метри. Површина : (2.5 + 0.05) M * (3 + 0.05) M = 7.77 м2. Цел 8 квадратни метри. Ве молиме напишете вашиот омилен материјал, точната ѕид големина е под цел или остави ми порака. Откако ќе го добиете вашиот потврди големина и материјал, ние ќе го организира производство и испорака, како е можно поскоро Ако не ни обезбеди со посебни димензии и материјали во рок од 24 часа, ние би сакале да генерира случаен основен материјал "Сребрена Флеш" и следниве стандардни големини. Сајтот цената е само 1 метар квадратен. Било која големина позадина за целата слика. Сопствена позадина е составена од многу производи. Ова не е целата позадина на сликата. Таа ќе сече многу парчиња, така што тој може да се вклопи во меѓународните испорака. Зошто е тоа добро, пред купување? Ви благодариме! Позадина на грбот без лепак или во прав паста, ова не е само-лепило позадина.

Димензии:
1m2
Материјал:
Растенијата
Функција:
Топлинска Изолација,Мувла Доказ,Огноотпорни,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Звук-Апсорбирање,Анти-статички,Soundproof
Функција:
Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Забава,Трговија,Администрација,Апарати За Домаќинство
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување
Тип:
Хартиените Тапети
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
16926258
Стил:
Европа
is_customized:
Yes
R

Купувачите избираат и